KARMA KAVA
MODERN SOSIETY

Logo Design, Visual Identity,
Content Creation, SMM

Візуальна айдентика для бренду
Для Karma Kava Modern Society ми розробили набір логотипів, підібрали палітру кольорів та шрифти, створили дизайн вивісок та пакування, склали меню.
Після відкриття закладу створюємо фото та відеоконтент для просування закладу у соціальних мережах.
10 місяців. Саме стільки часу зайняв цей проєкт від моменту задуму до реалізації.
Щоб втілити ідею, нам важливо її відчувати. Тому наша команда була присутня на всіх етапах створення Karma Kava: від будівництва до фінальних проробок сніданків. І поки будівельники зводили нові стіни на Валовій 5, ми розробляли айдентиті, яке мало важливу мету:
зберігши історію створити нове.

Щоб виділитись із сотні — достатньо бути самим собою.

Зрозумілий, чистий та лаконічний логотип Karma Kava Modern Society;
екопакети, які здатні до деструкції під впливом природніх факторів протягом трьох років; контрастні конверти, які привертають увагу серед пішоходів; меню в друкованій та онлайн версії. Ми відчули цей проєкт від маківки до кінчиків пальців, бо...
Photo by Jacob
Photo by Jacob
Photo by Marion
Photo by Leio
Щось окрім дизайну буде? Буде! Для кав'ярні ми розробили не тільки айдентиті, але й спільно з локальними фотографами організовуємо серію фотозйомок.

Спочатку закохались самі, а потім закохали у них все місто. Це ми про круасани власного виробництва у Karma Kava! А мінімалістичний формат, однотонний фон у фірмових кольорах та кут 90 — те, що дозволяє розповісти гостям про всі сніданки у закладі, не відволікаючи їх сторонніми предметами у кадрі. Тепер обрати улюблений сніданок стане ще простіше,
бо «любов з першого погляду» ніхто не скасував!

Art director: Valentyna Holovan
Designer: Valentyna Holovan
Copywrighter: Toma Mosiichuk
Photographer: Nadia Dziurban, Toma Mosiichuk

2020